Rewolucja w butelce.

Chcemy wprowadzić do Państwa hotelu naturalne i organiczne produkty do pielęgnacji skóry.

Nasza koncepcja

Tak jak sugeruje to nasza nazwa Under Your Skin, zdajemy sobie sprawę, że to, co nakładasz na swoją skórę, ostatecznie znajduje się pod nią. Dlatego nie używamy toksyn ani szkodliwych substancji chemicznych w żadnym z naszych produktów. Bo kto chciałby mieć to w swoim ciele? Zamiast tego łączymy starożytą wiedzę ze świeżymi, organicznymi składnikami, aby tworzyć naturalne produkty, które działają - zarówno dla ludzi, jak i dla planety.

Współpracujemy z wybraną liczbą hoteli, gdzie oferujemy produkty Under Your Skin we wszystkich pokojach oraz sklepach hotelowych. Pomagamy naszym klientom działać bardziej zrównoważenie, wybierając naturalne składniki i ograniczając użycie plastiku.

Czy chcesz do nas dołączyć?

Wybrane projekty

 • Cal Reiet - Majorka

  Wszystkie produkty Under Your Skin znajdziesz w pokojach i apartamentach w Cal Reiet, luksusowym hotelu na wyspie Majorka.

 • Villa Anna - Szwecja

  W domu z końca XIX wieku znajduje się prestiżowa Villa Anna z 11 gustownie odnowionymi apartamentami, z produktami Under Your Skin we wszystkich łazienkach.

 • Avalon - Szwecja

  W certyfikowanym przez feng-shui hotelu Avalon w Göteborgu znajdziesz produkty Under Your Skin we wszystkich wspaniale zaprojektowanych pokojach.

 • Vår Gård - Szwecja

  Połącz tekst z obrazem, aby skupić uwagę na wybranym produkcie, kolekcji lub wpisie na blogu. Dodaj szczegóły dotyczące dostępności a nawet dostarcz recenzję.