Duo Matki i Córki

Cześć! Nazywam się Lovisa Hahn i wraz z moją mamą, Christiną, założyłyśmy markę Under Your Skin aby zrewolucjonizować pielęgnację skóry i włosów.

Under Your Skin to nie tylko nazwa marki. To nasze spełnienie marzeń. Razem z moją mamą włożyłyśmy całe serce w tworzenie tych niezwykłych, organicznych i przyjaznych środowisku kosmetyków do pielęgnacji skóry. I wiecie co? Ludzie je uwiebiają! (Jesteśmy za to ogromnie wdzięczne! ❤️ )

Nie jesteśmy tutaj tylko po to, aby poprawić wygląd waszej skóry czy włosów. Chcemy troszczyć się o was jako o całość - ciało, umysł i duszę - za pomocą produktów, które są naturalne, wegańskie i przyjazne środowisku. O to właśnie chodzi w filozofii Under Your Skin.

Narodziny Under Your Skin

W wieku 20 lat, studiując psychologię na Uniwersytecie w Sztokholmie i pracując w branży rekrutacyjnej, zmagałam się z zaburzeniami hormonalnymi. Lekarze zalecali suplementy estrogenowe, ale martwiły mnie potencjalne skutki uboczne. Moje pragnienie wsparcia organizmu w sposób naturalny skierowało mnie ku poszukiwaniu alternatywnych metod leczenia.

Wspólnie z moją mamą, która pasjonowała się Ajurwedą, odkryłam holistyczne miejsce w Himalajach, skupiające się na Ajurwedzie i medycynie chińskiej. Chcąc zagłębić się w ten temat, wyruszyłam na trzytygodniowy pobyt pełen zabiegów akupunktury i innych ajurwedyjskich terapii. Dzięki temu, powróciła moja menstruacja, a fascynacja świadomym stylem życia zaczęła się rozwijać.

Po powrocie do Szwecji, przeanalizowałam moje produkty kosmetyczne, zdając sobie sprawę, że bardziej skupiałam się na efektach niż na zrozumieniu, co zawierają. Moje badania ujawniły przerażającą gamę chemikaliów obecnych w kosmetykach do użytku codziennego, pomimo europejskich regulacji.

Zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat wszystkich chemikaliów, z którymi stykałam się na co dzień - od jedzenia i ubrań po produkty do pielęgnacji skóry. Kiedy spojrzałam do swojej szafki w łazience, zdałam sobie sprawę, że nie mogę zrozumieć żadnego składnika znajdującego się na etykiecie każdego opakowania. Gdy dowiedziałam się, co dokładnie znajduje się w produktach, których codziennie używałam do pielęgnacji mojego ciała, byłam w szoku. Jak to możliwe, że nie wiedziałam, że tak wiele produktów, których codziennie używamy, zawiera wątpliwe chemikalia? Narodziło się we mnie pragnienie szerzenia świadomości na temat tych niebezpiecznych substancji, i zrodził się pomysł na Under Your Skin.

Podzieliłam się tą wizją z moją mamą i po intensywnych badaniach, i pracach rozwojowych, Under Your Skin zostało uruchomione w 2018 roku.

Under Your Skin to miejsce, gdzie znajdują się wszystkie Twoje produkty pielęgnacyjne.

Dlatego nasze produkty są naturalne, wegańskie i organiczne.

Okazuje się, że jesteśmy pionierami w dziedzinie czystej pielęgnacji skóry. Mocno wierzymy, że to, co dotyka naszej skóry, jest równie istotne jak to, co odżywia nasze ciała. Kierując się tą myślą, razem z moją mamą zobowiązujemy się do eliminowania wszystkich substancji chemicznych, które często występują w produktach do pielęgnacji skóry.

W dzisiejszych czasach każda kobieta naraża swoje ciało na około 168 różnorodnych substancji chemicznych podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Zrozumienie tych składników wymaga wiedzy i świadomości.

Nasze zaangażowanie w tę wizję zainspirowało nas do stworzenia produktów wykonanych z naturalnych składników, aby delikatnie, ale skutecznie chronić, odżywiać i oczyszczać Twoją skórę. Nasze zestawy detoksykacyjne zostały docenione za przywracanie naturalnej piękności różnym rodzajom skóry i włosów, pozwalając naszym klientom cieszyć się zdrowszą pielęgnacją.

Świadoma pielęgnacja skóry dla każdego

Under Your Skin to idea czynienia świata lepszym miejscem. Wybierając transparentne i naturalne produkty do pielęgnacji, przyczyniasz się do zdrowszego ciała i zdrowszej planety. Dzięki innowacyjnemu składowi kosmetyków mamy realny wpływ na środowisko. Naszym celem jest to, aby wkrótce osiągnąć neutralność klimatyczną.

Społecznośc i zasięg

Wartości naszej marki wykraczają poza same produkty. Budujemy społeczność świadomych jednostek, które cenią sobie etyczne, wegańskie i organiczne produkty do pielęgnacji skóry. To społeczność, która nie tylko pragnie rewolucji w pielęgnacji skóry, ale także aktywnie się do niej przyczynia. Nasze podejście skoncentrowane na klientach przyniosło nam ponad 2500 pozytywnych recenzji.

Nasze kosmetyki zostały stworzone z miłością i troską w Szwecji - kraju znanym z zastosowania zrównoważonych i etycznych praktyk. Nasze produkty docierają do globalnej społeczności, zjednoczonej we wspólnym przekonaniu o naturalnej i organicznej pielęgnacji skóry.

Skontaktuj się z nami

Wierzymy w transparentność i z niecierpliwością oczekujemy na Wasze pytania, pomysły i sugestie. Skontaktujcie się z nami, a jeszcze lepiej, odwiedźcie nas w naszym showroomie w Sztokholmie po wcześniejszym umówieniu się. Chętnie Was poznamy, wysłuchamy Waszych historii i podzielimy się naszą własną.

Dla zdrowszego Ciebie
Lovisa i Christina